WhatsApp: +90 (532) 419 95 10
Tıkla Dinle

HAKKIMIZDA

RADYO BSR 

RADYO BSR, 2014 yılında Özer Kurcan tarafından kurulmuş olup,internet üzerinden 7/24 dinlenebilen özel bir internet radyosudur.

RADYO BSR, Türkiye ve Dünya’daki Rumeli’lerin ortak sesidir. Özellikle Bulgaristan, Yunanistan, Makedonya, Arnavutluk, Bosna Hersek, Romanya,Rusya, Avrupa ve Amerika'da yaşayan milyonlarca soydaşlarımız için sıcak memleket esintileri sunmaktadır.  

Balkan Şarkıları ile hergün 24 saat  yayın yapmakta olan radyomuz, Türkiye’nin değişik yerlerinde yaşayan milyonlarca Rumeli'li için kültür, edebiyat ve müzik yayınlarıyla yegane medya platformudur. 

RADYO BSR, toplumun her kesimine hitap eden, herkesin kendinden bir şeyler bularak dinlediği, beğenerek takip ettiği programlara yer verir. Balkanların Sesi Radyosu, Rumeli ve Balkan hasretini gidermek, Rumeli’den haberler vermek, Rumeli’yi tanıtmak amaçlarını taşıyarak ‘’Ailemizin Radyosu'' adını hak etmiş bir radyodur.

RADYO BSR, genel olarak sadece balkan göçmenlerine değil, Balkanlar'da ve Dünya'nın her yerindeki Türk soydaş ve vatandaşlarımıza Türkçe yayınlarıyla hitap etmektedir. 

RADYO BSR, Yerli ve Yabancı Nostaljik Müzik,Pop,Jazz ve daha bir çok türde değişik ve özel programlarla sizlere keyifli anlar yaşatıyor.
Balkanların Sesi Radyosu, dinleyenlerine yepyeni programlar sunmak için, bitmeyen bir enerjiyle arayışlarına ve çalışmalarına devam etmektedir.

Radyomuzu dinlemek için
www.radyobsr.com

ALTTAKİ LİNKTEN RADYO GRUBUMUZA KATILABİLİRSİNİZ
https://www.facebook.com/groups/radyobalkanlarinses/

 


mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
+90 (532) 419 95 10
Copyright © 2020. Radyo BSR -  RADYO BSR